stycznia 06, 2018

Pędzle by Maxineczka

Witam Was Serdecznie,
Rozpocznę swoją przygodę z blogowaniem od recenzji pędzli znanej z youtube MAXINECZKI, jak wiele osób wie wypuściła ona swoje pędzle, które mają świetną jakość.Pędzel zamówiony ze strony mintishop przychodzi do nas zapakowany w pięknej czarnej tubie ze złotymi wstawkami, taka tuba na pewno przyda się przy wyjazdach. Przechodząc jednak do samych pędzli, ja niestety zamówiłam jak na razie tylko jeden pędzel.

Pędzel o numerze 11, cena ok. 90zł,  jest to wspaniały pędzel nadający się zarówno do nakładania cieni czy też do blendowania ich. Jest niesamowicie miękki, gdyż naturalne włosie kozy nie zostało przycięte. Pędzle dlatego też nie podrażniają powieki i są odpowiednie do włosów wrażliwych.

Pędzel jak widać na zdjęciu jest dość puchaty, jednak nie jest on zbyt wielki, co zdecydowanie jest atutem w przypadku mniejszych oczu.

Podsumowując pędzle by Maxineczka są pędzlami wartymi uwagi, warto się nimi zainteresować, mimo swojej ceny. Pędzle wahają się w granicach 60-200zł za pędzel, zależnie od tego czy jest to pędzel do oczu czy też do twarzy. Ja bardzo polecam i sądzę, że nie będzie to ostatni pędzel w mojej toaletce. 
LINK DO INSTAGRAMU MakijazAgi
Współpraca KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Copyright © 2016 Aga recenzuje , Blogger