stycznia 22, 2018

[Aliexpress]

 Witam Wszystkich!
Dzisiaj palety magnetyczne z aliexpress. Na palety musiałam czekać prawie 2 miesiące, gdyż zamawiałam je na listopadowej promocji, a wtedy dostawcy mieli dużo zamówień, podejrzewam że właśnie dlatego musiałam na nie aż tak długo czekać. Najważniejsze, że było warto, palety przyszły do mnie w stanie idealnym, były odpowiednio zapakowane w bąbelkową folię.
 
Zamówiłam dwie palety magnetyczne, mniejsza z nich przedstawiona jest na powyższym zdjęciu. Jest ona w stanie zmieścić 9 cieni standardowej wielkości (na zdjęciu cienie z marki ZOEVA). Magnes w obu paletach jest mocny, paleta nie powinna nam się więc sama otworzyć. Jednak na wyjazdy wolałabym na wszelki wypadek włożyć ją do kosmetyczki czy chociażby do jakiegoś woreczka w razie nieprzewidywanego "wypadku". Duża paleta magnetyczna jest w stanie pomieścić zdecydowanie więcej cieni, bo aż 18 sztuk cieni, jak widać poniżej.

Podsumowanie
Polecam zakup palet magnetycznych ze strony https://pl.aliexpress.com/ , gdyż palety są dużo tańsze niż palety dostępne w naszym kraju, a są na prawdę dobrze wykonane, jak na palety tekturowe.

Linki do palet: KLIK  KLIK KLIK

Pozdrawiam Was Cieplutko,
Aga

Instagram KLIK
Współpraca makijazagi@gmail.com

7 komentarzy:

  1. Przydałoby mi się coś takiego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No to może pora rozwinąć interes i ściągać towar z Chin. Można podjąć współpracę z taką firmą https://allekurier.pl/przesylki-zagraniczne/import-z-chin . Oni z dowolnego miejsca wezmą i na odpowiedni adres w Polsce dostarczą. Nie trzeba się przejmować opłatami celnymi na przykład. Biorą wszystko na siebie.

    OdpowiedzUsuń
  3. 38 yr old Geologist II Jamal Beevers, hailing from Cowansville enjoys watching movies like Chimes at Midnight (Campanadas a medianoche) and Parkour. Took a trip to Teide National Park and drives a Safari. przeczytaj ten artykul

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Copyright © 2016 Aga recenzuje , Blogger