stycznia 22, 2018

[Aliexpress]

 Witam Wszystkich!
Dzisiaj palety magnetyczne z aliexpress. Na palety musiałam czekać prawie 2 miesiące, gdyż zamawiałam je na listopadowej promocji, a wtedy dostawcy mieli dużo zamówień, podejrzewam że właśnie dlatego musiałam na nie aż tak długo czekać. Najważniejsze, że było warto, palety przyszły do mnie w stanie idealnym, były odpowiednio zapakowane w bąbelkową folię.
 
Zamówiłam dwie palety magnetyczne, mniejsza z nich przedstawiona jest na powyższym zdjęciu. Jest ona w stanie zmieścić 9 cieni standardowej wielkości (na zdjęciu cienie z marki ZOEVA). Magnes w obu paletach jest mocny, paleta nie powinna nam się więc sama otworzyć. Jednak na wyjazdy wolałabym na wszelki wypadek włożyć ją do kosmetyczki czy chociażby do jakiegoś woreczka w razie nieprzewidywanego "wypadku". Duża paleta magnetyczna jest w stanie pomieścić zdecydowanie więcej cieni, bo aż 18 sztuk cieni, jak widać poniżej.

Podsumowanie
Polecam zakup palet magnetycznych ze strony https://pl.aliexpress.com/ , gdyż palety są dużo tańsze niż palety dostępne w naszym kraju, a są na prawdę dobrze wykonane, jak na palety tekturowe.

Linki do palet: KLIK  KLIK KLIK

Pozdrawiam Was Cieplutko,
Aga

Instagram KLIK
Współpraca makijazagi@gmail.com

6 komentarzy:

  1. Przydałoby mi się coś takiego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No to może pora rozwinąć interes i ściągać towar z Chin. Można podjąć współpracę z taką firmą https://allekurier.pl/przesylki-zagraniczne/import-z-chin . Oni z dowolnego miejsca wezmą i na odpowiedni adres w Polsce dostarczą. Nie trzeba się przejmować opłatami celnymi na przykład. Biorą wszystko na siebie.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Copyright © 2016 Aga recenzuje , Blogger