kwietnia 06, 2020

Namioty imprezowe

Dzień dobry kochani!

Robi się wspaniała pogoda, a co za tym idzie chcemy spędzać czas na zewnątrz, póki co jak wszyscy dobrze wiemy jest to niemożliwe, jednak wierzę, że niebawem to się zmieni. Dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam wspaniały pomysł na zrobienie imprezy na zewnątrz, wszystko oczywiście jest możliwe dzięki namiotom okolicznościowym... Słyszeliście już o czymś takim?

Ja nigdy na takiej imprezie pod namiotem nie byłam, jednak czy nie marzyliście o pięknym weselu w plenerze? Mogłoby być to na prawdę magiczne wspomnienie. Wyobraźcie sobie wesele nad brzegiem jeziora, na polanie czy w jakimś innym ważnym miejscu dla pary młodej. Czyż to nie brzmi bajkowo? Na pewno byłoby to niezwykłe wspomnienie nie tylko dla pary młodej, ale też dla gości.

Niedługo zbliża się sezon komunii, możliwe że zostaną one przesunięte na inny miesiąc, może się okazać że wszystkie sale będą już zajęte, wtedy doskonałym pomysłem będzie taki namiot imprezowy!

Przyjęcie takie ma wiele zalet: bez problemu można stworzyć przestrzeń dowolnych wymiarów, nie ma problemów z wentylacją, a samą imprezę można połączyć z grillem. Pytanie tylko ile to wszystko kosztuje i czy naprawdę warto?
Jeśli przed oczami macie w tej chwili jakiś mało ciekawy namiocik, który rozstawia się zwykle na festynach, by ochronić przed deszczem stoiska z jedzeniem - to muszę Was pozytywnie zaskoczyć. Oglądając oferty namiotów imprezowych byłam pod wielkim wrażeniem!

Ceny namiotów rozpoczynają się już od 1244 zł, wszystko zależy od tego jaka wielkość namiotu nas interesuje.

Jestem ciekawa jakie macie zdanie na ten temat :)

Trzymajcie się zdrowo, buziaki,
Aga


4 komentarze:

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Copyright © 2016 Aga recenzuje , Blogger