stycznia 08, 2018

[Nabla] Cameo

Witam,
Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować krótką recenzje bronzera marki NABLA, jest to puder bronzujący, dzięki któremu możemy wykonturować twarz jak i ją ocieplić.

OPAKOWANIE
Jedną z największych zalet jest na pewno masywne opakowanie z lusterkiem. Produkt możemy zakupić bez opakowania, wtedy jego cena jest niższa, a sam produkt możemy przechowywać we własnej palecie magnetycznej, jeśli taką posiadamy. Natomiast dla osób, które tak jak ja chcą cieszyć się wspaniale wykonanym opakowaniem magnetycznym od NABLA, z którego bez większego kłopotu możemy produkt wyciągnąć czy też wymienić na inny produkt tej marki. Jak widać na powyższym zdjęciu zużycie jest delikatne, można zauważyć nieznaczne zużycie na tłoczeniu napisu. Bronzer mam od początku grudnia, chociaż należy zaznaczyć to, że używam go prawie codziennie.


 ODCIEŃ
Odcień CAMEO, jest to odcień zarówno nadający się dla cer bladych (healthy mix 51, buff 150) jak i dla osób o troszkę ciemniejszej karnacji. Sądzę jednak, że odcień SAINT-TROPEZ, który z pewnością jest jaśniejszy i cieplejszy, nadający się bardziej do ocieplania twarzy. Niestety ja go nie posiadam i nie mogę wiele na jego temat powiedzieć.


(Od lewej:The Balm Bahama Mama, Nabla Cameo, Hanolulu W7)
SWATCH
Na powyższym zdjęciu można zauważyć, że NABLA w odcieniu Cameo jest to bronzer nadający się do konturowania twarzy ze względu na swoje chłodne tony, w przeciwieństwie do dwóch innych bronzerów z którymi go zestawiłam.
(Od lewej: The Balm Bahama Mama, Nabla Cameo)
CENA
Cena bronzera na stronie www.mintishop.pl nie jest wysoka, aktualnie za bronzer wraz z magnetycznym opakowaniem musimy zapłacić 56,90 zł/3,5g
Cameo KLIK
Saint-Tropez KLIK

Cena tych samych bronzerów bez opakowania na stronie minti-shop to 45,90zł/3,5g
Cameo KLIK
Saint-Tropez KLIK

PODSUMOWANIE
Bronzer jest świetny do delikatnego konturu i ja używam go właśnie w takim celu, jednak do ocieplania twarzy polecam theBalm Bahama mama, jest to już tak kultowy bronzer, że nie mam co rozpisywać się na jego temat. Nie należy on do bardzo drogich bronzerów jego aktualna cena waha się w granicach 60-90zł/7g. 

Buziaki,


Aga 

LINK DO INSTAGRAMU MakijazAgi
Współpraca KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Copyright © 2016 Aga recenzuje , Blogger