stycznia 10, 2018

[Olivia Garden] Finger Brush

 Witam.
Dzisiaj szczotka, która zmieniła moje zdanie na temat szczotek Tangle Teezer.
Niedawno zauważyłam, że moja TT elite nie jest już szczotką, która spełniłaby moje oczekiwania odnośnie szczotki, włosy na jesień zaczęły być coraz bardziej uciążliwe i plątające się. Zaczęłam od wymiany szczotki n a TT z rączką, stwierdziłam że nowa szczotka na pewno będzie lepiej rozczesywać włosy, jednak tak się nie stało.
Co się zmieniło?
Pewnego razu przeglądając snapchata jedna z przeze mnie obserwowanych osób mówiła o temacie TT, o tym że niszczą one włosy, gdyż nie rozczesują, a niestety rwą włosy, wykruszają je, ogólnie ta szczotka krzywdzi nasze włosy. Postanowiłam, że rozejrzę się co na ten temat mówią czy też piszą na blogach inni. Okazało się, że ta osoba ze snapchata miała racje. Zwróciłam uwagę na rozczesywanie włosów TT, na charakterystyczny dźwięk jaki wydaje przy czesaniu ta szczotka, która już nie chciała notabene rozczesywać moich włosów, które coraz częściej się kołtuniły (początek zimy, czapki itp.).
Jaka szczotka teraz?
Długo zastanawiałam się nad tym jaką szczotkę wybrać, czy będzie to powrót do korzeni i wybranie szczotki z naturalnym włosiem dzika, czy też spróbować czegoś nowego. Tak właśnie zdecydowałam się na szczotkę Finger Brush od Olivia Garden. Szczotki występują w 3 rozmiarach, ja wybrałam szczotkę o rozmiarze medium.

Szczotka Finger Brush
Finger Brush jest to szczotka, która łączy ze sobą antystatyczne kolce zakończone kulką z 100% włosów dzika. Przeznaczona jest do czesania włosów zarówno suchych jak i mokrych, a także idealnie się sprawdza do masażu głowy. Rączka szczotki dobrze leży w dłoni i jest dość lekka, co sprzyja w codziennym użytkowaniu szczotki.

Cena
Cena szczotki waha się w przedziale 35 - 70 zł zależy od wielkości oraz miejsca zamówienia, ja dla Was podlinkuje kilka miejsc, które mają w swoim asortymencie tą szczotkę.
Empik.pl KLIK S
Empik.pl KLIK M
Hairstore.pl KLIK M
i-styl.pl KLIK L

Podsumowanie
Jeśli tak jak ja zaczynacie mieć problem ze swoim TT czy też Tangle Angel, warto zainteresować się tą szczotką, na pewno nie będziecie żałować zakupu tej szczotki. Rozczesywanie nią włosów to czysta przyjemność. Tak, tak kiedyś myślałam tak o swoim TT, jednak mnie zawiódł, pozostanę tylko przy swojej wersji TT do torebki.

Pozdrawiam,
Aga
Instagram KLIK
Współpraca KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Copyright © 2016 Aga recenzuje , Blogger